LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moti i keq përfshin vendin/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile këshilla për banorët

21 Janar 2022, 13:26, Aktualitet CNA
Moti i keq përfshin vendin/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile ka ndarë disa këshilla për banorët e zonave ku parashikohen reshje bore dhe temperatura shumë të ulëta.

Çfarë duhet të bëjmë para bllokimit nga dëbora:

 

Çfarë duhet të bëjmë gjatë bllokimit nga dëbora:

 

 

Çfarë duhet të bëjmë pas bllokimit nga dëbora:

 

Lajmet e fundit nga