LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Krah familjarëve/ Rama kryen homazhe për viktimat e 21 Janarit

21 Janar 2022, 09:33, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama po kryen homazhe në bulevardin ?Dëshmorët e Kombit”, në përkujtim të viktimave të tragjedisë së 21 Janarit.

I shoqëruar nga familjarë të viktimave, ministra, deputetë, kreu i qeverisë është drejtuar për të kryer homazhet në vendin ku mbetën të vrarë protestuesit.

Me karafila në duar dhe krah familjarëve të viktimave, Rama ka përkujtuar viktimat e tragjedisë së 21 Janarit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga