Takimi i Bashës me gratë/ Reagon Vokshi

18 Janar 2022, 18:32, Politikë CNA
Takimi i Bashës me gratë/ Reagon Vokshi

Deputetja e PD Albana Vokshi ka reaguar lidhur me takimin që zhvilloi Lulzim Basha me gratë në zonën e Kombinatit.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Albana Vokshi ka publikuar një foto të Bashës nga takimi, si dhe një foto të ish-Kryeministrit Sali Berisha gjatë takimit me gratë e LDGSH-së disa javë më parë. Sipas Vokshit, LDGSH-ja mbështet Sali Berishën dhe Komisionin e Rithemelimit.

?Pa koment!!

LDGSh në anën e duhur të historisë!!

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë ? Faqja Zyrtare në mbështetje të plotë të Sali Berisha dhe Komisionit për Rithemelimin e PD.

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbajtur ditën e sotme një takim me gra të LGDSH?, shkruan Vokshi./CNA.al

Lajmet e fundit nga