Video-Basha qëllohet me vezë

18 Janar 2022, 11:39, Politikë CNA
Video-Basha qëllohet me vezë

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha është duke mbajtur pranë RTSH-së një takim, ku është katandisur me 10 persona.

Por, ndërkohë Basha është pritur me pankarta dhe thirrje ?Basha ik?, nga disa gra të LDG-së dhe të rinj të FRPD.

Gjithashtu ata kanë qëlluar me vezë drejt makinës së Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga