“Po ne nga dolëm vëllezër”/ Profesori ironizon Ramën dhe Erdogan

18 Janar 2022, 10:38, Politikë CNA
“Po ne nga dolëm vëllezër”/ Profesori ironizon

Profesori dhe akademiku Artan Fuga ka ironizuar deklaratat e djeshme të kryeministrit Edi Rama dhe presidentit turk Erdogan, pasi ky i fundit tha se ?jemi vëllezër?.

Në një postim në rrjetet sociale, Fuga shkruan ?More mirë këta janë miq, punë e tyre, po ne nga dolëm vëllezër!

Sepse ose duhet të kemi nënë të përbashkët, ose AI di diçka për babën!

Obobo filluan prapë këta me vëllezër, bij motrash, çuna tezesh!

Mosni more aman!?/CNA.al

Lajmet e fundit nga