Foto/ Demokratët dhe të rinjtë e FRPD “surprizojnë” Bashën

18 Janar 2022, 11:12, Politikë CNA

Kryetari i shkarkuar i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pasi helmoi demokratët me gaz lotsjellës, tashmë kërkon t?iu hedhë hi syve.

Sot, Lulzim Basha ka njoftuar një takim me të rinjte e FRPD.

Por, mesa duket demokratët dhe të rinjtë e FRPD, kanë zgjedhur ta presin me një ?surprizë? Lulzim Bashën.

Ashtu sikurse shikohet edhe nga fotot e siguruara nga CNA.al, ata e kanë pritur Bashën me pankarta në duar ku shkruhet ?Lulzim Basha, peng pazaresh?, ?Lulzim Basha dështak?, ?Uzurpator i shtëpisë tonë?, etj./CNA.al

Lajmet e fundit nga