Foto-Çmenduria e radhës e Lulzim Bashës/ Largon deputetët nga grupi i komunikimit

18 Janar 2022, 11:42, Politikë CNA
Foto-Çmenduria e radhës e Lulzim Bashës/ Largon deputetët

Nuk ndalen skandalet e deputetit Lulzim Basha.

Lulzim Basha nuk i ndal çmenduritë. Ai i ka shënuar skandalin e radhës, nepërmjet Endri Hasësm duke larguar deputetët demokratë nga grupi I komunikimit në ëp.

Në foton që do të sjellim më poshtë vërehet se Endri Hada  ka larguar Albana Vokshin, Flamur Nokën dhe Edmond Spahon.

Endri Hasa është personi i lakuar për blerjen e shikuesve nga Bangladeshi dhe shtete të tjera aziatike, që shtojnë artificialisht numrin e ndjekësve të Bashës online.

Lajmet e fundit nga