Video-“Çfarë mbjell, do të korrësh”/ Florjana Garo paralajmëron Bashën

18 Janar 2022, 11:56, Politikë CNA
Video-“Çfarë mbjell, do të korrësh”/ Florjana

Lulzim Basha pas dhunës së ka ushtruar ndaj demokratëve me 8 janarështë pritur sot nga demokratët me protestë, pankartë dhe vezë.

Për këtë situatë ka reaguar edhe zëdhënësja e Komisionit të Rithemelimit, Floriana Garo  me anë të një postimi në rrjete sociale.

?Çfarë mbjell, do të korrësh?

Lulzim Brava do të pritet gjithnjë me protesta nga demokratët, të cilët i dhunoi e i helmoi me gaz vetëm se donin të hynin në shtëpinë e tyre,? shkruan Garo./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga