“M’i nis mua mesazhet me lule”/ Basha “gjuan” live Grida Dumën?

18 Janar 2022, 11:56, Politikë CNA
“M’i nis mua mesazhet me lule”/ Basha “gjuan” live

Kryetari i shkarkuar i PD, Lulzim Basha ka tentuar sot të zhvillojë një takim me gra të LDG-së, por ka dështuar duke u katandisur në një sallë të vogël me 10 veta.

Por, në këtë takim Basha shoqërohej edhe nga deputetja Grida Duma, e cila ka tentuar t?i mbajë ?ison? kryetarit të shkarkuar.

Grida Duma tha se një prej anëtarëve të Lidhjes së Gruas Demokratike i çon çdo ditë këngë dhe lule. ?Mua më çon në inbox, këngë edhe lule?, tha ajo.

Në këtë fjalë Basha ndërhyri duke i kërkuar Dumës të shkëmbejnë bashkë mesazhet.

?M?i nis dhe mua ato mesazhe se mua zotërinjtë më çojnë grushte, flakë. Më mirë me këngë dhe me lule?, tha Basha./CNA.al

Lajmet e fundit nga