“Kërkon incidente mes demokratëve”/ Këlliçi: Basha nuk bën asnjë aktivitet pa policinë e Ramës

18 Janar 2022, 17:35, Politikë CNA
“Kërkon incidente mes demokratëve”/ Këlliçi:

Deputeti i PD Belind Këlliçi u shpreh se Lulzim Basha, i cili ka uzurpuar zyrat, nuk bën dot asnjë aktivitet pa pasur mbështetjen e policisë.

Në një intervistë për media, ai tha se Basha kërkon të bëjë incidente mes demokratëve, ndërsa thekson se sot i ka mbetur vetëm një mbështeës ndërkombëtar dhe sipas tij vazhdon të gënjejë në mënyrë kronike.

?Basha nuk bën dot aktivitet pa mbështetje të policisë. Basha ka uzurpuar zyrën e PD dhe kërkon të bëjë incidente mes demokratëve.

Sot i ka mbetur vetëm një mbështetës ndërkombëtar e vazhdon që të gënjejë në mënyrë kronike. Bashën sot e ndihmon Edi Rama, selia e PD-së është me kriminelë dhe mbrohen nga policia e Ramës?, deklaroi Këlliçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga