VIDEO/ Xhaka harron kartonin e kuq, luan live në TikTok me…Kozakun

17 Janar 2022, 18:59, Sport CNA
VIDEO/ Xhaka harron kartonin e kuq, luan live në TikTok me…Kozakun

Mesfushori me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, duket se e ka harruar shumë shpejt atë karton të kuq që mori në sfidën me Liverpul dhe ka preferuar të luaj live në TikTok.

Personi me të cilin futbollisti ka luajtur është një figurë shumë e famshme për të rinjtë shqiptarë, Kozak Braçi. Ai është i famshëm për lojërat që zhvillon në TikTok dhe intervistat që bën me shumë personazhe VIP nga showbizz-i shqiptar.

Loja e zhvilluar ndërmjet të dyve dhe biseda e tyre në TikTok zgjati më shumë se 15 minuta dhe arriti një numër të lartë shikimesh prej më shumë se 14 mijë njerëzve.

 

Lajmet e fundit nga