LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kulla në vend të selisë blu?/ Reagon PD

12 Janar 2022, 20:55, Politikë CNA
Kulla në vend të selisë blu?/ Reagon PD

Sekretari i shkarkuar i PD-së Gazment Bardhi i konsideroi mashtrime faktet se po jepet për ndërtim godina e selisë blu.

 ?Qesha pa fund me mashtrimin e sotëm të Sali Berisha. Na akuzon ne se po japim godinën e PD për ndërtim!!! Turp e faqja e zezë, deri ku shkon ligësia, mashtrimi dhe sajesat e një njëriu që ka humbur arsyen.

Asnjë mashtrim i Sali Berishës nuk zhbën dot dy të vërteta: dhunën e një organizate kriminale ndaj PD në 8 Janar, dhe konfirmimin e sotëm për vendosmërinë e SHBA për të bashkëpunuar me PD për të ardhmen e Shqipërisë dhe kryqi i madh i zi që i kanë vënë Sali Berishës prej kohësh.

Nga 18 Dhjetori ku demokratët lanë pas të shkuarën dhe zgjodhen të ardhmen, Partia Demokratike ka vetëm një mision: mbrojtjen e interesit publik dhe rikthimin në pushtet të PD, si e vetmja shpresë për të ardhmen e Shqipërisë?, shprehet ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga