LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Sokol Bizhga te selia e PD, urdhëron policët:Shpejt gazin/ Efektivi: Ata po ikin, pse t'u hedhim

11 Janar 2022, 09:00, Aktualitet CNA
Video-Sokol Bizhga te selia e PD, urdhëron policët:Shpejt gazin/

Dhuna ndaj demokratëve është e faktuar me pamje.

Në videon që do të sjellim më poshtë, shihet qartë dhe pastër se si janë dhunuar demokratët jo vetëm nga bandat e Lulzim Bashës që dolën nga paradhoma e ti, por edhe nga policia me gaz lotsjellës.

 Në video shikohet dhe dëgjohet shefi i FNSH Sokol Bizhga që urdhëron policët që të marrin gazin, ndërkohë një efektiv i thotë ?ça gazi se protestuesit po largohen./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga