Tifozët e Liverpoolit vërshëllejnë Gerarrdin, ai kthehet dhe bën veprimin e papritur

11 Janar 2022, 07:27, Sport CNA
Tifozët e Liverpoolit vërshëllejnë Gerarrdin, ai kthehet dhe

Steven Gerrard është kthyer mbrëmjen e sotme në ?Old Trafford? pas shumë vitesh. Legjenda e Liverpool-it ka hyrë për herë të parë në këtë stadium si trajner dhe sigurisht që pritja nuk ka qenë aspak e ngrohtë për të. Ish-mesfushori anglez është pritur me vërshëllima që pushtonin ?teatrin e ëndrrave?, por pavarësisht kësaj Gerrard ka ditur si të përgjigjet.

Trajneri i Aston Villa-s është kthyer nga tifozët dhe ka vendosur ti shohë në sy, ndërkohë që ecën përgjatë vijës anësore të fushës krejtësisht i qetë dhe i pashqetësuar. Megjithatë si për të mos mjaftuar vetëm reagimi i tifozëve, Gerrard është larguar me një eliminim 1-0 nga FA Cup nga rivali i tij më i madh, Manchester United.

Stevie Gerrard?s reaction walking out at Old Trafford ?pic.twitter.com/xHVipr7oWy

— Watch LFC (@Watch_LFC) January 10, 2022

Lajmet e fundit nga