LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto+Video/ Basha nuk e ndal çmendurinë me blindimin e selisë

11 Janar 2022, 12:01, Aktualitet CNA
Foto+Video/ Basha nuk e ndal çmendurinë me blindimin e selisë

Lulzim Basha nuk heq dorë nga blindimi i selisë së Partisë Demokratike.

Madje ka vijuar me përforcimin e godinës edhe pas protestës së 8 Janarit.

CNA.al sjell videot dhe foto, ku dallohen llamarima ne sipërfaqe të mëdha të cilët do të vihen në dyer.

Nuk është çudi që Gazment Bardhi të dalë sërishe  të thotë se në seli po kryhen punime normale, hajdeni e shikojeni dhe më pas të mbyllë dyert./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga