E trishtë/ Shok skuadre me Cikalleshin dhe Çekiçin, humb jetën futbollisti 27-vjeçar

11 Janar 2022, 09:45, Sport CNA
E trishtë/ Shok skuadre me Cikalleshin dhe Çekiçin, humb

Ahmet Çalik, mbrojtësi i skuadrës turke të Süper Lig Konyaspor, ku aktivizohen Cikalleshi dhe Çekiçi humbi jetën në një aksident automobilistik mëngjesin e së martës.

Mbrojtësi 27-vjeçar humbi jetën pasi raportohet se humbi kontrollin e makinës së tij pranë Gölba??, në kryeqytetin Ankara.

Djaloshi ka luajtur në total 225 ndeshje si profesionist, ku ka realizuar 8 gola dhe 3 asist.

Lajmet e fundit nga