Shkëlqeu në Superiore, Tirana godet në merkato dhe bëhet e frikshme

8 Janar 2022, 14:27, Sport CNA
Shkëlqeu në Superiore, Tirana godet në merkato dhe bëhet e

Tirana është pranë firmës me sulmuesin Devid De Silva.

Klubi nga kryeqyteti ka publikuar një video në profilin e saj zyrtare në rrjetin social ?Facebook? ku i prezantojnë tifozëve me një ?kuic? që pritet të jetë sulmuesi që ishte zbulimi i sezonit të kaluar me fanellën e Kastriotit.

Gjatë ditës së djeshme mediat potugugeze kishin njoftuar se braziliani ka ndërprerë bashkëpunimin me klubin e Kovilhas, e cila militon në kategorinë e dytë portugeze.

Lajmet e fundit nga