E fundit!

x

Beatrix po Behigje?/ Reagojnë familjarët e të dashurës së re të Donaldit

4 Janar 2022, 09:53, Lifestyle CNA
Beatrix po Behigje?/ Reagojnë familjarët e të dashurës

Dje, rrjeti shpërtheu pas një informacioni se Beatrix Ramosaj, nuk quhet Beatrix.

Sipas informacionit që doli emri i saj i vërtetë ishte Behigje, një emër që përdoret në Kosovë.

Reagimet ishin të ndryshme dhe të shumta.

Edhe familjarët e këngëtares që tashmë njihet si e dashura e Donaldit, kanë reaguar.

Vëllai i saj Alban Ramosaj, është shfaqur në rrjete sociale duke qeshur, duke i dhënë lajmit për emrin, notat e shakasë. Në  një faqe ku është publikuar informacioni ka etiketuar Anxhelinën, kushërirën e tij, me të qeshura dhe ka kërkuar prej saj që të shikojë postimin.

Anxhelina ka reaguar duke iu përgjigjur, ?për pak me ja qëllu?.

 

Edhe mamaja e Beatriksës nuk ka qëndruar në heshtje. Ajo ka publikuar pasaportën e vajzës për të mohuar se quhet Behigje.

Megjithëse emrat ndërrohen edhe me vendim gjykate dhe më pas  bëhet pasaporta./CNA.al

Lajmet e fundit nga