LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ZYRTARE/ Galliani bën goditjen e radhës në merkato, firmos me ish-lojtarin e Serie A

7 Dhjetor 2021, 16:16, Sport CNA
ZYRTARE/ Galliani bën goditjen e radhës në merkato, firmos me

Monza bën një tjetër goditje në merkato. Skuadra në pronësi të Berlusconit ka afruar në ekip ditën e sotme, Gaston Ramirez. 31-vjeçari është një emër i njohur për Serie A pasi ka luajtur me ekipe të ndryshme si Sampdoria, Bologna apo edhe në Premier League në Southampton.

Ramirez ishte pa skuadër dhe ditën e sotme ka firmosur një kontratë deri në fund të sezonit me Monza në Serie B. Kjo është një tjetër goditje fantastike nga Galliani, ish drejtori i Milanit që po tenton të dërgojë Monza në Serie A.

Lajmet e fundit nga