LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trajneri i Empolit mahnitet nga Bajrami: Është një kënaqësi

6 Dhjetor 2021, 20:49, Sport CNA
Trajneri i Empolit mahnitet nga Bajrami: Është një

Empoli fitoi me përmbysje 3-1 ndaj Udinezes me Nedim Bajramin protagonist absolut me një gol dhe asist. Në përfundim të sfidës trajneri i tij Aurelio Andreacoli foli për triumfin e skuadrës.

Përmbysja e rezultatit

?Nuk është rastësi sepse nuk demoralizohemi. Kemi një reagim mjaft pozitiv në këto situata. Loja jonë ka shumë element?.

Bajrami i fillim sezonit dhe i tanishmi

?Nuk është problem, përkundrazi është një kënaqësi. Ne të gjithë e prisnim që ta shihnim atë të luante përsëri në këto nivele. Do të jetë një armë më shumë për ne?.

Me fitoren ndaj Udinezes, Empoli shkon në kuotën e 23 pikëve në kampionat.

Lajmet e fundit nga