LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ekskluzive/ Ben Blushi largohet nga Top Channel

2 Dhjetor 2021, 13:19, Aktualitet CNA
Ekskluzive/ Ben Blushi largohet nga Top Channel

Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi është larguar nga drejtimi i këtij televizioni.

Mësohet se largimin e tij ai e ka njoftuar për stafin nëpërmjet një email-i zyrtar.

?Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel.

Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshme, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim më atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi?-thuhet në email dërguar stafit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga