LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Emigracioni e bëri milioner/ Deputeti i ri me pasuri marramendëse

1 Dhjetor 2021, 19:40, Politikë CNA

Deputetit të ri demokrat, Lefter Gështenja deklaron se ka krijuar me të ardhura nga emigracioni si dhe të ardhura familjare pasuri si; shtëpi dy kate në Tiranë, 360 m2, me vlerë 6 milionë lekë, ambient shërbimi në Tiranë 265 m2, me vlerë 80 mijë euro.

Po ashtu, ai deklaron se ka edhe një shtëpi banimi në Qerret 73 m2 dhe me vlerë 25 mijë euro, garazh në Tiranë 80 m2 me vlerë 13 mijë euro, rreth 2 mijë m2 tokë në Tiranë me vlerë rreth 80 mijë USD dhe makinë 20 mijë euro./CNA.al

Lajmet e fundit nga