LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policë të droguar/ Nis zbatimi i urdhërit të Gledis Nanos

24 Nëntor 2021, 10:50, Aktualitet CNA
Policë të droguar/ Nis zbatimi i urdhërit të Gledis Nanos

Pas urdhërit të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Gledis Nano, ka nisur bërja e testit të drogës për efeketivës e Policisë.

Janë policët e Shkodrës, ata të cilët u janë nënshtruar fillimit testit të drogës dhe presin që të dalin përgjigjet.

Testi nuk do të bëhet një për një për të gjithë efektivët e policisë, por për ata që dyshohet.

Pra, do të përzgjidhen.

Policët që do rezultojnë pozitivë do të pushohen nga puna./CNA.al

Lajmet e fundit nga