LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Fahri Balliu i hyn modës/ Shfaqet në emision me rrip 695 dollar

9 Nëntor 2021, 13:19, Aktualitet CNA
Foto-Fahri Balliu i hyn modës/ Shfaqet në emision me rrip 695 dollar

Fahri Balliu është shfaqur mbrëmë në emisionin ?Opinion?, me aksesorë të shtrenjtë.

Gjatë emisionit, ka rënë në sy rripi i pantallonave,që kushton jo pak 695 dollar sipas shifrave që gjenden online.

Nuk dihet ende se kujt do që t?i bjerë në sy analisti i shquar derisa ka nisur të kurohet ndjeshëm por pa harruar dashurinë e tij të vjetër për paçet, tasqebapin dhe pilafin me kos.

Lajmet e fundit nga