LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kulluri akuza Bashës/ "E kap vettingu, është pasuruar nga oligarkët"

25 Tetor 2021, 18:34, Politikë CNA
Kulluri akuza Bashës/ "E kap vettingu, është pasuruar nga

Ndërsa kryetari i PD, Lulzim Basha ka propozuar vettingun për politikanët, ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Edvin Kulluri, ka treguar se i pari që preket nga kjo është vetë Basha.

Sipas Kullurit, Basha dhe familja e tij janë pasuruar nga kontratat që ka marrë nga oligarkët.

Në një lidhje në emisionin “Debati”, Kulluri ka ironizuar Bashën duke thënë të mos pështyjë lart se i bie në ballë.

?Basha dhe familja e Bashës është pasuruar shumë nga kontratat që ka marrë nga oligarkët që akuzon çdo ditë.

Zoti Basha të mos pështyjë lart se i bie në ballë?, është shprehur Kulluri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga