LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Klas dhe ngjyra/ Parada e politikaneve para Kuvendit

25 Tetor 2021, 16:55, Politikë CNA
FOTOT-Klas dhe ngjyra/ Parada e politikaneve para Kuvendit

Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar pasditen e sotme seancën parlamentare të radhës.

Përveç debateve politike, një tjetër detaj që tërheq gjithnjë vëmendjen e mediave është parada e deputeteve dhe ministreve.

Të veshura serioze, me kostum elegant dhe shumë klas, i kanë dhënë shumë ngjyra mbledhjes së sotme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga