LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërprerje energjie dy ditët e ardhshme në Tiranë/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

21 Tetor 2021, 16:50, Aktualitet CNA
Ndërprerje energjie dy ditët e ardhshme në Tiranë/ OSHEE

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar se dy ditët e ardhëshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike zonat e mëposhtme:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 22-23 tetor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datat 22-23 tetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë. Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat që preken nga ky investim:

22 tetor

09:30-13:30

Pjesërisht: Ferraj, Brarë, Tujan, Tufinë

09:00-15:00

Pjesërisht: Kashar Kodër Haskolie, Kus, rruga ?Teki Selenica?, rruga ?Myslym Keta?

10:00-15:30

Pjesërisht: Baldushk, Mustafa koc, Fushas, Vrap, Parret, Daias, Gurrë e vogel , Gurrë

23 tetor

13:00-17:00

Pjesërisht: Zona e rrugës dytësore nga mbikalimi Rinas deri tek Dogana e Tiranës.

 

Lajmet e fundit nga