LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në Fushë-Krujë/ Tymi shkakton probleme në qarkullimin e mjeteve

24 Shtator 2021, 17:22, Aktualitet CNA
Zjarr në Fushë-Krujë/ Tymi shkakton probleme në qarkullimin

Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e sotme kallamishtet në afërsi të autostradës Fushë Krujë – Milot në afërsi të Gramzës.

Sipas asaj që raportohet, zjarri ka avancuar nëpër ara dhe reja e tymit po shkakton mjaft probleme ne qarkullimin e mjeteve në këtë aks rrugor.

Policia ka kërkuar ndihmën e zjarrfikëses për të shuar flakët në mënyrën që të normalizohet qarkullimi nga veriu në drejtim të jugut dhe anasjelltas./ CNA.al

Lajmet e fundit nga