LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama publikon foto me Soros në New York/ Komentuesit e masakrojnë

23 Shtator 2021, 19:31, Aktualitet CNA

Gjatë vizitës së tij disa ditore në SHBA, kryeministri Edi Rama është takuar në New York me miliarderin George Soros, mikun e tij të çmuar.

?Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur?, shkruan Rama në rrjetet sociale.

Por komentuesit e kanë masakruar me reagimet e tyre, sidomos ata që duket se janë nga Kosova.

Kujtojmë se Soros është investuar në projektin e ndarjes së Kosovës, ndërsa është akuzuar se e ka ndihmuar Edi Ramën në kapjen e çdo pushteti në Shqipëri.

Më poshtë mund të shikoni disa prej komenteve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga