LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Frikë nga SPAK?/ Berisha i sfidon të gjithë

13 Shtator 2021, 20:43, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha u shpreh se nuk ka frikë nga asnjë hetim nga SPAK, duke u shfaqur i sigurtë se ndaj tij nuk do të ketë asnjë provë për të inkriminuar.

?Sali Berisha nuk  ka frikë nga asnjë lloj akuze që mund ti behet sepse ka zbatuar ligjin dhe vetëm ligjin gjithë jetën.

Kanë dërguar me dhjetra dosje në SPAK. Le të dërgojë edhe me qindra të tjera se janë të gjitha të përputhje me ligjin?, theksoi Berisha në Syri tv./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga