LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Thikë pas shpine demokratëve”/ Berisha ftesë Bashës për tu ballafaquar

13 Shtator 2021, 20:07, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ftuar live kreun e PD, Lulzim Basha për tu ballafaquar, pas vendimit antistatuor dhe personal që ky i fundit mori për ta përjashtuar nga Grupi Parlamentar i PD.

I ftuar në Syri tv, Berisha e ftoi të vinte me simpatizantët e PD me lëvizjen e tij, kur të dojë dhe ku të dojë.

?E ftoj të vijë me simpatizantët e PD, jam i hapur.

Ku të dojë si të dojë të ballafaqohet.

Sali Berisha po bën gjithçka për të shpëtuar PD, që mos të përçahet, mos të zvogëlohet?, shtoi Berisha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga