LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha: Basha s’ka asnjë shans të kandidojë për Kryeministër

13 Shtator 2021, 20:22, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha i ka ?prerë shpresat? Lulzim Bashës, sonte në Syri Tv, teksa u pyet nga panelistët nëse ky i fundit ka shance të kandidojë sërish për kryeministër.

Në mënyrë absolute Berisha u shpreh se Basha nuk ka asnjë shanc tjetër.

?Meqenëse më pyetet, në mënyrë absolute nuk shoh asnjë shans dhe nuk e kam fare nga kjo.

Unë nuk fola për shumë kohë se prisja të dilte raporti përfundimtar i OHDIR. Nuk kam folur, pastaj ndodhi kjo, caktimi non grata”, shtoi Berisha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga