LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Merr flakë mjeti në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës

17 Korrik 2021, 13:49, Aktualitet CNA
Merr flakë mjeti në hyrje të autostradës

Në hyrjen e autostradëa Tiranë-Durrës ka marrë flakë një mjet në lëvizje.

Policia bën të ditur se ka patur vetëm dëme materiale dhe se fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Tiranë/Informacion paraprak

Në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin A. Z., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga