LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hoqi dorë nga format bombastike, për një trup me muskuj/ Transformimi i papritur i Iva Alikos

25 Qershor 2021, 19:35, Lifestyle CNA
Hoqi dorë nga format bombastike, për një trup me muskuj/

Modelja e njohur Iva Aliko ka hequr dorë nga format ?bombastike? për të ushtruar në palestër si profesioniste e vërtetë.

Falë stërvitjes dhe regjimit ushqimor, modelja e njohur tashmë ka më shumë muskuj dhe duket se i gjithë mundi i është shpërblyer pasi u shpall kampione e Shqipërisë në Body Fitness në Kampionatin Kombëtar të Bodybuilding.

E ftuar sonte në ?Zonë e Lirë?, ajo ka rrëfyer dhe si nisi gjithçka para dy vitesh.

Ajo tregoi se pasioni i saj momentalisht është bodybuilding dhe ka hequr dorë nga jeta e natës për të mos u tunduar nga alkooli.

?Është e vërtetë se tani kam një trup më mashkullor, por jam munduar të ruaj dhe pjesën e feminilitetit. Më pëlqen më shumë vetja tani?, shtoi ajo duke komentuar fotot se si ka qenë më parë.

?Kupën ja dedikoj nënës time. E kam mbështetej më të madhe, por në fillim ka qenë skeptike, donte më shumë ëmbëlsinë se format mashkullore tek unë, por tashmë është mësuar?, shtoi ajo./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga