LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk tërhiqet Edith Harxhi/ "Do vazhdoj të kontribuoj në PD"

16 Qershor 2021, 09:15, Politikë CNA
Nuk tërhiqet Edith Harxhi/ "Do vazhdoj të kontribuoj në

Grupimi për PD ka qenë në një konferencë për mediat ku kanë denoncuar parregullsitë në zgjedhjet për kryetarin e ri të PD.

Ish kandidatja, Edith Harxhi ka refuzuar kërkesën e kreut Lulzim Basha për bashkëpunim duke u shprehur se PD nuk është private, dhe që nuk është nevoja që Basha të dalë e të bëjë thirrje nga foltorja, pasi ata punojnë çdo ditë për PD.

Ne punojmë çdo ditë për PD. Nuk ka nevojë që Basha të dalë në foltore që të bëjë thirrje për bashkëpunim si Rama. Unë do vazhdoj të jem pjesë e PD dhe do të punojmë çdo ditë për të”, shprehet Harxhi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga