LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Një i pa ftuar vjen nga qielli në supersfidën Francë-Gjermani, shikoni momentin kur parashutisti zbarkon në fushë

15 Qershor 2021, 19:50, Sport CNA
VIDEO/ Një i pa ftuar vjen nga qielli në supersfidën

Luhet një nga ndeshjet më të forta të Europianit në ?Allianz Arena?, ku Gjermania pret Francën. Një episod i rrallë ka ndodhur disa sekonda para nisjes së ndeshjes.

Një parashutist ka zgjedhur pikërisht fushën e stadiumit të Bayern Munchen për t?u ulur me parashutën e tij dhe për të dhënë një mesazh për pastërtinë e ambientit.

Siç shihet në video gjithçka ka ndodhur kur lojtarët dhe gjyqtarët po vendoseshin në vendet e tyre, teksa ulja nuk ishte më perfektja dhe lojtarët e Gjermanisë shkuan të shohin nëse ?pushtuesi i fushës? ishte mirë.

Lajmet e fundit nga