LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka parashikuar saktë ndeshjet e EURO 2020, luani “fallxhor” zgjedh fituesit e sfidave të sotme

15 Qershor 2021, 17:00, Sport CNA
Ka parashikuar saktë ndeshjet e EURO 2020, luani “fallxhor”

Një luan i cili ndodhet në një kopsht zoologjik në Tajlandë është bërë viral në rrjete sociale duke parashikuar saktë ndeshjet e Kampionatit Europian që janë luajtur deri tani.

Luani i llojit albino, vendoset përballë disa zinxhirëve që kanë mish dhe flamurin e kombëtareve që luani parashikon ndeshjet.

?Boi?? i cili është 8 vjeç parashikoi fitoren e Anglisë në sfidën ndaj Kroacisë dhe fitoren e Holandës kundër Ukrainës, teksa për dy sfidat e sotme ka parashikuar fitore të Portugalisë përballë Hungarisë dhe triumf të Francës përballë Gjermanisë.

Lajmet e fundit nga