LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Partizani firmos me Emiliano Mustën

15 Qershor 2021, 11:15, Sport CNA
Partizani firmos me Emiliano Mustën

Partizani duket se ka gjetur marrëveshjen me Emiliano Mustën. Anësori i krahut të majtë sezonin e fundit ishte pjesë e Laçit, mirëpo jë fund ka vendosur ta mbyllë me kurbinasit.

Kështu, elbasanasi ka preferuar të kuqtë dhe sipas Abcnews, pritet që t?i bashkohet ekipit në Ohër, ku të besuarit e trajnerit Ilir Daja po përgatiten për Kupat e Europës. Për Mustën ka pasur edhe interes nga ana e Kukësit, megjithatë duket se Partizani ka bindur më shumë futbollistin.

Kujtojmë se për 29-vjeçarin, ky është një rikthim te Partizani duke qenë se ka luajtur me të kuqtë edhe përgjatë sezonit 2013-2014.

Lajmet e fundit nga