LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozët e Danimarkës surprizojnë Eriksenin, ja banderola gjigante në murin e spitalit

14 Qershor 2021, 16:40, Sport CNA
Tifozët e Danimarkës surprizojnë Eriksenin, ja banderola gjigante

Kristian Eriksen ndodhet i shtruar në spital pas atakut kardiak që pësoi në fushë në sfidën ndaj Finlandës.

Përveç mbështetjes në rrjetet sociale, tifozë të Danimarkës kanë menduar ta surprizojnë mesfushorin duke u shpalosur banderola me ermin e tij në ambientet e jashtme të spitalit.

?Kristian Eriksen, një për të gjithë dhe të gjithë për një?, shkruhet në banderolën e tifozëve daneze.

Gjendja e mesfushorit të Interit raportohet më e mirë dhe e qëndrueshme teksa dilema është se çfarë e shkaktoi atë kolaps në fushën e lojës.

Lajmet e fundit nga