LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eriksen nuk dorëzohet: Jam gati të kthehem në stërvitje

14 Qershor 2021, 08:38, Sport CNA

Kristian Eriksen shokoi botën e futbollit jo vetëm me rastin që i ndodhi në fushën e blertë gjatë ndeshjes ku po luante me Danimarkën e tij ndaj Finlandës, e vlefshme për EURO 2020. Gjatë një video mesazh me shokët e skuadrës, Eriksen pohon se ndihet mirë dhe se do të rikthehet të stërvitet:

?Si jeni? E ndjej që jeni më keq se unë. Unë nuk dorëzohem, jam gati për tu stërvitur. Tani ndihem më mirë.?, ishte biseda e lojtarit të Interit me shokët e kombëtares.?, ka përfunduar Eriksen

Lajmet e fundit nga