LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro 2020/ Sot luhen vetëm dy sfida sytë te Francë-Gjermani

15 Qershor 2021, 06:28, Sport CNA
Euro 2020/ Sot luhen vetëm dy sfida sytë te Francë-Gjermani

Sot në EURO 2020 mbyllen edhe ndeshjet e para të grupit të fundit, i cili garanton spektakël. Sfida e parë është ajo mes Hungarisë dhe Portugalisë, ku do të shohim në fushë Cristiano Ronaldon dhe surprizat që ka rezervuar ai. Më pas, mbrëmja do të jetë një përballje që të gjithë e kemi pritur.

Franca dhe Gjermania do të përballen me njëra-tjetrën, dhe normalisht synimi i të dyja skuadrave është vendi i parë. Edhe sot EURO 2020 do të na mbajë të gozhduar para ekranit.

18:00 Hungari-Portugali
21:00 France-Gjermani

Lajmet e fundit nga