LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kapriçot e motit/ Ja çfarë parashikojnë sinoptikanët

14 Qershor 2021, 05:51, Sociale CNA
Kapriçot e motit/ Ja çfarë parashikojnë

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira mesatare më tepër prezente në orët e mesditës deri në pasdite.

Parashikohen reshje shiu të izoluara në alpe dhe veri në orët e nxheta të ditës.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim 1-10 m/sek, kryesisht në bregdet në orët e mesditës deri në pasdite. Valëzimi i forcës 2-3 ballë./CNA.al

Lajmet e fundit nga