LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shi dhe vranësira/ Suprizat e motit nuk kanë të ndaluar

12 Qershor 2021, 06:16, Sociale CNA

Moti do të nis me kthjellime e vranësira. Gradualisht në mesditë vranësirat marrin zhvillim.

Në orët e nxheta të ditës përgjatë maleve shtrëngata të izoluara.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndimi e lehtë e hera herës mesatare në bregdet.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2-3 ballë./CNA.al

Lajmet e fundit nga