LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

3 Qershor 2021, 17:30, Sociale CNA

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se ditën e nesërme disa zona në Tiranë nuk do kenë energji elektrike nga ora 09:00-16:00.

Për shkak të punimeve për investimin që po kryhet për rikonstruksionin e kabinave, do të ketë ndërprerje në zonën e Farkës së Madhe dhe Lundër.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 4 qershor

Si pasojë e punimeve për investimin që po kryhet nga OSSH #Tiranë për rikonstruksionin e kabinave, në datën 4 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht Zona e Farkës së Madhe, Lundra

Lajmet e fundit nga