LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rritje temperaturash/ Si do të jetë moti në fundjavë?

4 Qershor 2021, 17:50, Sociale CNA

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë.

Kështu përgjithësisht do të ketë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e vendit. Në alpe shi i izoluar mesditën e së dielës. Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë. Temperaturat do të shënojnë rritje si në tabelën e mëposhtshme.

Ju urojmë një fundjavë të bukur pranë natyrës. / CNA.al

Lajmet e fundit nga