LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

5 Qershor 2021, 16:32, Sociale CNA

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njoftoi se ditën e nësërme disa zona do të mbeten pa energji elektrike. Për shkak të disa punimeve sipas OSSHE do të stakohet energjia në intervalin kohor 10:00-14:00 në këto zona në Tiranë: 3 pallate afër me kryqëzimin e rrugës ?Don Bosko?.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër datë 6 qershor, do të punohet në një nga kabinat e NST Rajonal. Për pasojë do të stakohet energjia në intervalin kohor 10:00-14:00 në këto zona në Tiranë: 3 pallate afër me kryqëzimin e rrugës ?Don Bosko?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga