LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Risia e Twitter-it/ Shumë shpejt versioni me pagesë

31 Maj 2021, 16:11, Tech CNA

Rrjeti social Twitter do të sjellë shumë shpjt versionin me pagesë.

Ekipi i Twiterit po punon për një shërbim të ri abonimi që mund të nisë me një çmim prej 2,99 dollarësh në muaj.

Plani i abonimit i quajtur ?Twitter Blue? pritet të lejojë abonentët të përfitojnë nga një numër opsionesh më shumë, përfshirë funksionin ?Cancel tweet? që aktualisht mungon në platformë.

Do të ketë gjithashtu një seksion ?Koleksione? që do të lejojë përdoruesit të ruajnë dhe organizojnë materialet e tyre të preferuara për të lehtësuar më pas edhe kërkimin e tyre më vonë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga