LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-WOW/ Kjo është makina më e shtrenjtë dhe e çuditshme në botë

28 Maj 2021, 15:33, Tech CNA
FOTOT-WOW/ Kjo është makina më e shtrenjtë dhe e

Makina e re më e shtrenjtë në botë është zbuluar nga Rolls-Royce dhe ka një çadër që shtrihet nga pjesa e pasme. ?Grand Tourer? i konvertueshëm i ?Boat Tail? prej 20 milionë paundë është i pari i një treshe ekskluzive limuzinash shumë të personalizuara me bazë nautike.

Makina është porositur nga një çift shumë i pasur.

Prodhuesi britanik i makinave madje ka modifikuar ekskluzivisht kabinën për të vendosur orë dore të personalizuara çiftit dhe secila prej tyre mund të futet në pult për të bërë orën e motorit.

Raportet se pronari mund të jetë një reper amerikan u kuptuan të jenë “të pabazuara” dhe “të gjera të markës”.

Për më tepër shijoni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga