Facebook, Instagram dhe Whatsapp jashtë funksionit/ Ja çfarë ka ndodhur

19 Mars 2021, 17:51, Tech CNA
Facebook, Instagram dhe Whatsapp jashtë funksionit/ Ja çfarë ka

Facebook-u, dhe dy platformat e mediave sociale në pronësi të tij aktualisht janë jashtë funksionit.

Përdoruesit e këtyre rrjeteve sociale, si duket e kanë të pamundur që të marrin apo dërgojnë mesazhe. Instagrami është tërësisht jashtë funksionit. Besohet se shkaktarë është bërë rënia e serverave të kompanive./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga