LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Oriola Marashi ngre temperaturat me format bombastike/ Fotot më të nxehta të bukuroshes së Instagramit

14 Gusht 2020, 07:38, Lifestyle CNA
Oriola Marashi ngre temperaturat me format bombastike/ Fotot më të

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Oriola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston shumë foto provokuese nga projektet e fundit.

Modelja ka ndezur Instagramin teksa dhuron poza mjaft seksi. Ajo numëron mbi 412 mijë ndjekës në Instagram ku ndan dhe foto shumë sensuale. Kujtojmë se bukuroshja së fundi ka konfrimuar dhe lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin Eros Grezda me të cilin po përfliten edhe për fejesë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga